X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Ситуаційний план

Ситуаційний план являє собою документ графічного типу, на якому земельна ділянка зображена щодо всіх об’єктів навколо. На нього вносяться всі територіальні одиниці, які розташовуються поблизу. Дані про дороги, будівлі, комунікаційні системи, мостах, промзонах і все інше вводяться в якості цифрових значень і описів.

Плани такого типу використовуються в рамках складання проектів з благоустрою тій чи іншій території в населеному пункті. Основними в плані є відомості про проходження дорожніх магістралей і всіляких комунікацій. Дані про теплотрасах, газопроводах і інших лініях дозволяють визначитися з місцем для нової споруди, житлового комплексу, будівлі, магазину або промислового об’єкту.

Складання ситуаційного плану має наступний регламент:

  • Топографічна зйомка для актуалізації даних.
  • Розробка окремого топографічного плану зі складанням переліку відомостей про місцевість.
Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Формування ситуаційного плану має на увазі в першу чергу визначення масштабу робіт, що проводяться. Для великих ділянок застосовується масштабування 1: 500, а для дрібніших – 1: 2000. Також фахівці створюють цифровий варіант плану з активними посиланнями на сторонні документи.

Замовнику надається можливість провести створення ситуаційного плану «під ключ» або вибрати окрему послугу у вигляді топографічної зйомки або аналізу прилеглої до будови території.

 

Отримати безкоштовну консультацію