X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Геодезія та геодезичні роботи

Сертифіковані та ліцензовані фахівці геодезії (м Харків і обл.) надають послуги геодезиста і проводять установлення меж ділянки. Геодезія часто необхідно для вирішення земельних спорів, коли, наприклад, власник сусідньої ділянки не визнає існуючих меж поділу і порушує їх всілякими шляхами: зведенням житлових і господарських будівель, використанням їх для складування побутових відходів та ін. Геодезіст також може знадобитися і при розділі і приватизації нерухомості, яка знаходиться на даній ділянці, а також  геодезія в Харкові потрібна для присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру та при передачі землі у приватну власність.

Як показує практика, переважна більшість власників землі не проводять юридичну реєстрацію кордонів своїх наділів, яка передбачає перш за все таку процедура як геодезія ділянки, а потім, в разі виникнення конфлікту через землю, довго не можуть довести один одному, на чиєму боці правда.

Найменування послугиЦіна, від (грн.)Термін виконання
Винесення меж земельної ділянки в натуру800від 30 хвилин
Топографічна геодезична зйомка / виконавча геодезична зйомка / кадастрова зйомка1300від 2 днів
Узгодження і реєстрація топографо-геодезичних планів800від 1 дня

Заказать расчёт стоимости

Как происходит оформление геодезии

 • 1

  Ви дзвоните
  або пишите нам

 • 2

  Обговорюєте
  деталі роботи

 • 3

  Приїзджаєте
  до нас в офіс

 • 4

  Ми вивчаємо
  Ваші документи

 • 5

  Сплачиваєте частину суми

 • 6

  Виконуємо
  роботи

 • 7

  Сплачуєте повну суму

 • 8

  Насолоджуєтесь
  результатом

Навіщо потрібні послуги геодезиста?

Встановлення меж ділянки передбачає проведення замірів фактичної площі ділянки (або ділянок конфліктуючих сторін), геодезичні роботи, топографо-картографічний роботи (м Харків і обл.). Геодезичні роботи та картографо-топографічні роботи при здійсненні такої процедури геодезії мають на меті визначити місцезнаходження будівель щодо кордонів володінь. Послуги геодезиста передбачають проведення декількох видів зйомки. Це такі види:

 1.  Топографічна зйомка. Така зйомка фіксує об’єкти, які знаходяться власне на поверхні земельної ділянки, а також в повітряному і підземному просторі. Топографічна зйомка буває різних масштабів: від максимального 1: 100 до мінімального 1: 10000. Як правило, для оформлення кожного окремого документу необхідний певний масштаб. Тому перед тим як виконувати топозйомку, потрібно дізнатися, які нормативні вимоги пред’являються до масштабу знімків.
  Найбільш поширений масштаб топографічної зйомки – 1: 500. Знімки цього масштабу використовуються при проектуванні, складанні генеральних планів, планів реконструкції.
 2. Виконавча зйомка. Загалом, це та ж топографічна зйомка земельної ділянки; тільки проводиться вона на територіях, на яких сталися якісь глобальні зміни: споруда різних споруд і підключення їх до комунікацій, переміщення великих земляних мас тощо.
 3. Кадастрова зйомка. Залежно від місця розташування земельної ділянки кадастрова зйомка здійснюється в певній системі координат. Як правило, кадастрова зйомка ведеться при підготовці документації із землеустрою (проекту відведення або технічної документації).
Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Особливості геодезії

Наше підприємство пропонує до послуг своїх клієнтів комплекс робіт-послуги геодезиста, геодезія ділянки, організація і документальне оформленням зйомки, з такими процедурами як встановлення меж ділянки і перебудову земельних ділянок. Даний комплекс послуг геодезиста включає:

 • топографічну зйомку для складання проекту забудови;
 • підведення електрики до земельної ділянки;
 • встановлення меж ділянки на місцевості (проводиться відповідно до топографо-геодезичними і картографічними даними на основі технічної документації із землеустрою, яка визначає місце розташування поворотних точок меж земельної ділянки на місцевості (в натурі);
 • відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
 • виготовлення кадастрового плану;
 • складання генеральних планів;
 • зйомку під ландшафтний дизайн;
 • координування на місцевості (в натурі) меж кадастрових кварталів і зон.

Які послуги геодезиста

Звернувшись за допомогою геодезиста в Харкові, ми використовуємо індивідуальний підхід, вартість послуг встановлюємо, орієнтуючись на потреби і можливості конкретного замовника. Всі геодезичні роботи ведуть досвідчені фахівці, зацікавлені в тому, щоб виконати свої обов’язки швидко і якісно. Ми маємо в своєму розпорядженні в м Харків і Харківської області багатим арсеналом сучасних геодезичних приладів, супутникових систем, а також новітнім програмним обеспеченіем. Детальну інформацію з послуг геодезиста можна отримати, звернувшись за телефонами, вказаними в контактах.

Отримати безкоштовну консультацію