X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану

Оформлення документів в правильному порядку є запорукою гарного початку історії вашої земельної ділянки. Територія може довгий час використовуватися і без усіх необхідних виписок, але при продажу, оформленні спадщини та інших операціях можуть виникнути серйозні проблеми.

Процес включає в себе не тільки юридичне обгрунтування права на власність, а й проведення деяких геодезичних робіт. Зокрема, доведеться ретельно перевірити територію на предмет наявності комунікаційних вузлів і проводки. Викопіювання земельної участі за своєю суттю є складанням плану, але з урахуванням всіх особливостей ділянки.

Основним значенням викопіювання є задоволення потреб будівництва та прокладки важливих комунікацій. Така документація має юридичну важливість і в процесі оформлення. Якщо ви плануєте вступити в права володіння об’єктом, який раніше був у комунальній власності, вам також доведеться зробити його викопіювання, так як комунікації можуть заходити на сусідні території, а їх збереження впливатиме на загальний функціонал.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану повинно мати ряд певних відомостей, які разом складають повний опис території. Розглянемо всі потрібні відомості більш детально:

  • Місцезнаходження території і кордону з сусідніми ділянками.
  • Параметри ділянки.
  • Схема ліній комунікацій – газопроводу, каналізації, опалення, електричної мережі і водопровідних ліній.
  • Дані про водні ділянках при їх наявності.

Викопіювання краще зробити відразу після придбання ділянки, так як в майбутньому простіше буде просто вносити зміни в план і перелік даних, ніж складати все з самого початку.

Отримати безкоштовну консультацію