X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Технічна документація на земельну ділянку

Сертифіковані і ліцензовані фахівці пропонують оформлення документів на земельну ділянку.

Оформлення документів на землю у відповідності з усіма державними нормативними актами може бути необхідно в самих різних життєвих ситуаціях: при передачі ділянки у власність, здачі ії в оренду та ін. Ми готові підготувати всі необхідні документи на землю в належному порядку.

Технічна документація із землеустрою, яка встановлює межі земельної ділянки на місцевості (в натурі), і оформлення документів на земельну ділянку, що підтверджують право власності на земельну ділянку, розробляється нашим підприємством, коли межі ділянки встановлені згідно з раніше підготовленим документам на землю. Це можуть бути такі документи на землю: Державний акт на земельну ділянку, зареєстрований договір оренди землі, так само технічна документація із землеустрою розробляється у разі об’єднання або поділу земельної ділянки (у разі коли земельна ділянка сформована і присвоєний кадастровий номер).

Документи на землю готуються в кілька етапів.

Етапи виготовлення технічної документації із землеустрою:

  • геодезична зйомка земельної ділянки (виконавча, топогорафо-геодезичні вишукування);
  • виготовлення акту погодження меж земельної ділянки та його узгодження із суміжниками;
  • формування технічної документації та виготовлення обмінного файлу (в форматах ін-4 і XML); привласнення ділянці кадастрового номеру та внесення земельної ділянки в базу Державного земельного кадастру;
  • підготовка пакету документів, необхідних для прийняття рішення місцевого органу самоврядування про приватизацію (тобто передачу земельної ділянки у власність) або здачі в оренду.

Оформлення документів на земельну ділянку передбачає наявність пакету певних документів.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Для приватизації присадибної ділянки необхідні наступні документи:

  • нотаріально завірені копії правовстановлюючих документів на будівлі та споруди, які розташовані на земельній ділянці;
  • копія технічного паспорта на будівлі та споруди, які розташовані на земельній ділянці;
  • копія першої, другої сторінок паспорта, а також сторінки з реєстрацією;
  • копія довідки про присвоєння індивідуального ідентифікаційного номеру.

*Якщо на ділянці для обслуговування житлового будинку, знаходиться житловий будинок, право власності на який зареєстровано в установленому законом порядку, то технічна документація розробляється без рішення місцевого органу самоврядування.

Що собою являє оформлення документів на земельну ділянку в нашому підприємстві?

Насамперед ми ретельно аналізуємо надані документи на землю, після чого укладаємо договір з клієнтом на виконання комплексу топографо-геодезичних і землевпорядних робіт. Потім в узгоджений час ми посилаємо на ділянку групу високопрофесійних геодезистів для здійснення геодезичної зйомки земельного поділу. На підставі виробленої геодезичної зйомки ми готуємо акт погодження меж земельної ділянки, в якому всі сусіди підтверджують відсутність у них претензій щодо меж ділянки.

Далі ми виготовляємо технічні документи на землю і погоджуємо їх в установленому законом порядку. Оформлення документів на земельну ділянку на етапі узгодження має на увазі їх надання до територіального управління Держкомзему та отримання на їх підставі:

  • виписки з Держкадастру (довідки про присвоєння кадастрового номеру);
  • твердження місцевим органом самоврядування про можливість приватизації земельної ділянки.

Після отримання виписки з Госеокадастра (довідки про присвоєння кадастрового номера); ваші документи будуть зареєстровані в Центрі державного земельного кадастру.

Оформлення документів на земельну ділянку – досить складна процедура. Наші досвідчені фахівці готові позбавити вас від турбот, пов’язаних з цією процедурою.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами (вказаними в контактах).

 

Отримати безкоштовну консультацію