X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Проект эколого-экономічного обґрунтування сівозмін

Проект еколого-економічного обґрунтування сівозмін створюється для того, щоб організувати виробництво сільськогосподарського типу або впорядкувати всі угіддя в межах одного або декількох землеволодінь. У документі можуть бути прописані норми забезпечення охорони і використання земель, створення найбільш сприятливого середовища, поліпшення ландшафту і розробки схеми продуктивної роботи в сільськогосподарській сфері.

Процес розробки таких проектів описаний в постанові КМУ № 1134 від 02.11.2011. На складання документів йде до 3 місяців. Ознайомитися з переліком норм по їх складанню можно на сайті Держгеокадастра України. Проект землеустрою в будь-якій редакції щодо впорядкування угідь, не потребує узгодження.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Використання ділянок сільськогосподарського типу для товарного виробництва без затверджених проектів землі тягне за собою адміністративну відповідальність. Як правило, це штраф в розмірі до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян України. Варто пам’ятати, що адміністративна відповідальність передбачена далеко не у всіх випадках, а тоді, коли наявність проекту потрібно в самому законі з того чи іншого типу діяльності. Якщо ви збираєтеся почати займатися бізнесом, пов’язаним з сільськогосподарським виробництвом або використанням угідь в комерційних цілях, варто проконсультуватися у досвідчених юристів на предмет необхідності складання проекту еколого-економічного обґрунтування сівозмін.

 

Отримати безкоштовну консультацію