X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Аерофотозйомка

Всього кілька років тому зйомка нерухомості або іншого типу майна з повітря здавалася чимось дорогим і навіть неможливим. Зараз кожна друга компанія має в своєму розпорядженні зручним і багатофункціональним дроном, який дозволяє отримати фотографії тієї чи іншої ділянки.

Аерофотозйомка корисна в разі, якщо будова розташовується поруч з великими деревами або в центрі мегаполісу. Тоді знайти оптимальний ракурс для фотографій з землі практично неможливо. На Дроні можна з легкістю опинитися вище будови і сфотографувати ії з самого вдалого місця. З такими пристроями ви отримуєте можливість зробити знімки будинку або іншого об’єкта на кожному окремому етапі будівництва.

Послуги такого типу застосовуються при створенні рекламних буклетів, банерів, презентацій та іншого матеріалу. На ринку нерухомості застосування дронів вважається незамінним. Навіть при продажу квартири часто використовують безпілотник, на якому знімають вид на приміщення зовні.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Розглянемо основні переваги аерофотозйомки:

  1. Повне охоплення всієї площі ділянки.
  2. Можливість зробити фотографії з високою деталізацією.
  3. Відмінні чіткість і якість отриманого відзнятого матеріалу.

Аерофотозйомка також може застосовуватися при складанні земельних проектів. Наявність візуального матеріалу істотно спростить роботу спеціалістів, які займаються складанням документації. Крім того, наочні приклади дозволять швидше реалізувати проект або продати житлоплощу.

Отримати безкоштовну консультацію