X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Геологія ділянки

ГеологияЗараз геологія вважається затребуваною. Вона змогла давно прижитися і стати одним з важливих етапів у будівництві будь-яких об’єктів. Завдяки інженерній геології детально аналізується місцевість, рельєф, залягаючі грунти на необхідній території. За допомогою цих досліджень оцінюється характер механічних і фізичних властивостей грунту, що в майбутньому дає можливість вибрати кращий варіант фундаменту і інших складених споруд, понизивши тим самим фінансові витрати на будівництво. Крім того геологія дозволяє розробити топографічний план території, виявити місце, де розташовуються комунікації під землею.

Етапи геологічних досліджень

Уся процедура проведення геологічних досліджень виконується поетапно. Завдяки цьому фахівці нашої компанії роблять власну роботу злагоджено і чітко, завжди здають звіт в заздалегідь домовлені терміни. Після того, як ми отримуємо від клієнта технічне завдання, фахівці приступають до роботи.

 • Підготовчий етап. Коли фахівці отримують ТЗ, вони його детально вивчають. Також фахівці переглядають архівну інформацію стосовно суміжних земельних ділянок
 •  Польовий етап. Ознайомившись ретельно з інформацією, отриманою від клієнта, фахівці виїжджають до об’єкту і виконують геологічні обстеження: бурять свердловини, беруть проби води і грунту, щоб далі їх досліджувати в спеціальній лабораторії. Також геодезисти досліджують об’єкт, роблять зйомку території.
 • Камеральный етап. Отримавши усі необхідні зразки, фахівці їх ретельно обстежують. Після того, як вони отримують інформацію про властивості грунту і хімічний аналіз води, дані переходять в камеральный відділ. Саме там детально аналізується усі зібрані дані про конкретний об’єкт.
 • Завершальний етап. Провівши ретельні дослідження, побудувавши графічне застосування, наші фахівці складають звіт. У нім детально описується уся інформація про об’єкт. Цей звіт, коли він вважається повністю підготовленим, передається клієнтові.

Чому краще замовити геологічне дослідження нашої компанії?

Ви вирішили побудувати будинок, заміський котедж або велике підприємство? Наша фірма готова надати власні послуги кожному клієнтові: і фізичній особі, і юридичному. Ми працюємо з об’єктами будь-якого типу. Наші фахівці не бояться складнощів, вони швидко справляються з власною роботою, здають її завжди в терміни. У нашій компанії працюють фахівці, що мають дипломи і спеціальну вищу освіту. Також вони мають великий досвід і знання, можуть виконати наступні види роботи :

 • Аерофотознімання території.
 • Точно визначать межі території, якщо виникла спірна ситуація.
 •  Пробурять свердловину під зведення нової споруди.
 • Пробурять розвідувальну свердловину під будівництво.
 • Визначать фундамент вже готового об’єкту.
 • Визначать місце, де знаходиться теплова траса і підземні комунікації. Відобразять отриману інформацію на детальному плані потрібного масштабу.

До нас звертаються багато фірм і клієнти, оскільки наша компанія:

 • Активно користується самими кращими, передовими методиками, новітнім устаткуванням.
 • Фахівці нашої компанії завжди виконують роботу якісно, ніколи не підводять замовників.
 •  Ми маємо велику сучасну матеріальну базу.

Крім того, у нас низькі ціни на геологічні дослідження територій. Завдяки великому досвіду і сучасному устаткуванню ми працюємо з об’єктами будь-якої складності максимально швидко, що дозволяє клієнтові далі розвивати власний об’єкт.

Отримати безкоштовну консультацію