X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Оцінка нерухомості та інших видів майна

Оцінка нерухомості та інших видів майна може знадобитися при поділі спадщини, продажу квартири або будинку та в інших ситуаціях. Результатом роботи в даному випадку є звіт про оцінку, який виступає в ролі основного документу для подальших продажу або приватизації.

Зміст звіту про оцінку регламентовано законодавством України і має на увазі вказівку всіх параметрів, якими керувалися фахівці. Обсяг такого документу не може бути менше 20 листів навіть у разі, якщо мова йде не про нерухомість. Варто пам’ятати, що для проведення оцінки майна можуть знадобитися дозволи.

Розглянемо документи, якими повинні розташовувати фахівці з оцінки майна:

  • Свідоцтво про підвищення кваліфікації.
  • Свідоцтво про наявність оцінювача в ФДМ України.
  • Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності.
  • Кваліфікаційне свідоцтво.
Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Подібна послуга надається також в сервісах з продажу нерухомості, але вони не можуть гарантувати отриманий результат, так як оцінка в даному випадку проводиться неофіційно. Досвідчений фахівець зможе відразу позначити орієнтири, на які слід розраховувати, після чого викладе все на законному рівні, керуючись всіма постановами і правилами.

У перелік послуг оцінювачів може входити навіть оцінка антикваріату, але багато фірм намагаються не займатися подібним видом діяльності. По завершенню процесу результат можна завірити у нотаріуса для того, щоб в подальшому при продажу або передачі майна не виникло ніяких питань.

 

Отримати безкоштовну консультацію