X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Виконавча зйомка

Будівництво будь-якого об’єкта на приватній ділянці повинно проходити під чітким геодезичним контролем. Однією з його складових є виконавча зйомка, яку рекомендується проводити на всіх етапах робіт.

Призначенням зйомки такого типу є відповідність існуючого етапу будівництва того, що було закладено в проект. У разі якщо забудовник не встигає виконати план, він коригується, не створюючи проблем і недостач в фінансуванні будівництва. Подібна процедура буде корисна навіть у разі, якщо мова йде про некомерційний об’єкті малих розмірів.

Виконавчу зйомку можна проводити по завершенню монтажу чи складання кожної складної конструкції. Отримані в процесі матеріали застосовуються для розробки документації. Геодезична зйомка може поділятися на кілька видів, кожен з яких застосовується в тому чи іншому випадку:

  • Поверхова.
  • Фасадна.
  • Виконавча.
  • Вертикальна.
  • Горизонтальна.
Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

За допомогою зйомки такого типу можна також визначитися з розташуванням комунікацій на великій території. Всі відомості з кожного з етапів рекомендується документувати і підбивати, що в майбутньому можна використовувати в плануванні нових проектів або оформленні документів. В ході роботи також часто створюються креслення об’єктів. Геометричні параметри фіксуються з максимальною точністю в масштабі. Спосіб позначення в кресленнях вибирається за бажанням виконавчої організації. У план також можна помістити перелік технічних рішень, матеріали та інші відомості.

 

Отримати безкоштовну консультацію