X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Про нас

Наша компанія свого часу була однією з перших, яка почала надавати послуги із землеустрою в Харкові і Харківській області. З 1997 року в наших рядах з’явилися досвідчені фахівці, здатні вирішувати, навіть спірні питання. Якщо вам потрібні послуги в сфері землевпорядних робіт, допомога юриста, оціночні роботи або геодезія, ви звернулися за адресою.

З роками будь-яка галузь удосконалюється, і ми намагаємося не залишатися осторонь. Наявність всієї необхідної апаратури дає нам можливість виконувати аерофотознімання територій, складання планів у цифровому і фізичному варіантах, проведення максимально точних замірів та інші послуги.

У питаннях юриспруденції важливо не тільки знання законів і вміння застосовувати їх на практиці, а й реальний досвід. Наші фахівці зможуть вирішити будь-які питання, розробити перелік необхідних документів для оформлення власності та ін., або взяти всі зобов’язання в бюрократії на себе. Вам залишиться тільки передати свої особисті дані та повідомити про те, що саме ви хочете зареєструвати. Навіть в спірних моментах, наприклад, в «самострой», ми зможемо підібрати оптимальний вихід із ситуації.

З нашою компанією рішення земельних питань не змусить себе довго чекати, так як ви будете працювати з командою професіоналів своєї справи, які мають багаторічний досвід і масу позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

Отримати безкоштовну консультацію