X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Розробка обміного файлу XML

Обмінний файл xml -це документ складної конфігурації, що містить не тільки відомості про ділянку, але і про розробника того, хто його розробив. Також він припускає наявність даних про власника або користувача тій чи іншій території. У файл xml включається інформація про заснування передачі або придбання власності. У деяких випадках в нього вписуються дані про сусідів та інші нюанси.

Файли xml застосовуються для отримання виписки їх кадастру. На підставі отриманого матеріалу приймається рішення з приводу операцій з земельними ділянками. Запросити такий документ може нотаріус для зручності роботи в тому чи іншому процесі оформлення та заповнення паперів.

Файли xml застосовуються і є обов’язковими в наступних випадках:

  • Оформлення документів для отримання виписки з кадастру.
  • Переоформлення права власності на той чи інший об’єкт.
  • Збір документів для договору з оренди земельної ділянки або іншого типу нерухомості
Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Розглянемо також документи, необхідні для створення файлу xml:

  1. Копія ідентифікаційного номера або свідоцтва про реєстрацію. У випадку з юрособами підходить завірена копія статуту або довідки з державного реєстру організацій.
  2. Копії документації на право власності.
  3. Копія договору оренди або акту про власність тих чи інших земельною ділянкою.

Фахівці нашої компанії зможуть зібрати матеріали воєдино і скласти документ xml в найкоротші терміни. Також, при необхідності, ми забезпечимо вас контактами уповноважених осіб, до яких слід звертатися для отримання тієї чи іншої довідки або виписки.

 

 

 

Отримати безкоштовну консультацію