X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Топографо-геодезична зйомка

Топографо-геодезична зйомка застосовується в процесі проектування. Для отримання дозволу на будівництво об’єктів необхідно мати всі дані про них, через що забудовникам часто доводиться самостійно робити звіти про тій чи іншій території. Завдяки детальності геодезичної зйомки на отриманих матеріалах будуть відображатися тонкощі рельєфу, будови, підземні комунікації та інші дані.

Всі роботи по зйомці і складанню плану проводяться за чітким масштабом, який визначається в залежності від розмірів території. Існує кілька видів зйомки:

  1. Наземна зйомка. Для неї застосовуються різні геодезичні прилади та набори інструментів. Як правило, вона застосовується для отримання точних вимірів того чи іншого об’єкта.
  2. Аерозйомка. В даному випадку застосовуються дрони, на які встановлюється знімальна апаратура.
  3. Космічна зйомка. Подібний вид застосовується тільки при роботі великими об’єктами міського та навіть державного значення.

В даний час топографічна зйомка є обов’язковим пунктом в плані будівництва будь-якої будівлі. До здачі в експлуатацію весь процес повинен фіксуватися, доповнюючи відомості в документації. Прокладку комунікацій також значно простіше проводити, володіючи певною інформацією щодо ландшафту і його особливостей. Також отримані матеріали можна застосувати при виникненні спірних моментів для обґрунтування устроительної документації. Знімки та плани підійдуть і для створення різних кадастрів.

Отримати безкоштовну консультацію