X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Винесення меж земельної ділянки

Винесення меж земельної ділянки в Харкові проводиться в тому випадку, якщо межові знаки були загублені при будь-яких обставинах. Кожен із знаків має свій номер, що складається з десяти символів. У народі такий процес називається «забиванням кілочків». Найчастіше він застосовується для визначення точних меж земельної ділянки в суперечках між сусідами або при оновленні документації на ту чи іншу територію.

Роботи по винесенню меж земельної ділянки є цілий комплекс послуг, які спрямовані на встановлення чітких меж того чи іншого об’єкта.

Особливості виносу меж земельної ділянки

Розглянемо найактуальніші причини проведення геодезичних робіт такого типу:

  • Утворення нової земельної ділянки або поділ старої на декілька частин.
  • Встановлення огорожі по точній межі земельної ділянки.
  • Відсутність інформації про межі при наявності тільки державного акту.

Ціни на винос меж земельної ділянки

ПослугацінаТермін виконнаня
Винесення меж земельної ділянкивід 800 грн.від 30 хвилин

Замовити розрахунок вартості послуг

Винесення меж повинно проходити за всіма вимогами, прописаними в законодавстві. Також виконується попередня домовленість з замовником. Вимоги також можуть визначатися по адміністративного устрою того чи іншого району, в якому розташовується територія. Виконавець повинен отримати від замовника технічне завдання, яке представляє собою проект територіального землеустрою. Така документація підійде і в вигляді виписок потрібних даних. По завершенню робіт всі зміни, внесені в розмежування ділянки, повинні бути відображені в документі. Іноді для виносу меж також застосовується топографічна зйомка, якщо мова йде про великі об’єкти.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Процес виносу меж земельної ділянки в Харкові

Як правило, поділяється на три окремих етапи:

  • Підготовка. Спершу компанія узгоджує з замовником терміни і визначає бюджет всього проекту, так як в процесі його реалізації можуть знадобитися додаткові витрати.
  • Польовий. На місце виїжджають фахівці, які відзначають так звані відправні точки для подальшого винесення меж.
  • Камеральний. В процесі робіт фахівці складають креслення креслення території і оформляють документацію по здачі та прийому всіх межових знаків.

Потреба в виносі меж земельної ділянки може бути обумовлена ​​різними факторами. Зокрема, клієнтам може знадобитися винесення межі на натуру або її відновлення. Реорганізація земельної ділянки також вимагає нового межування. Також відповідні процедури проводять перед здійсненням угодами купівлі-продажу або здачі в оренду земельної ділянки.

При виборі компанії, яка буде займатися винесенням меж земельної ділянки, важливо звертати увагу на досвід її співробітників. Крім того, фахівці повинні надати всі необхідні документи і акти по завершенню робіт. Також про досвід і кваліфікацію каже виконання проекту в раніше обумовлені з замовником терміни.

Отримати безкоштовну консультацію