X Натисніть на номер, щоб зателефонувати
Наші послуги
получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Чому ми?
Багаторічний досвід

Колектив нашої компанії складається з висококваліфікованих фахівців, які мають величезний досвід роботи, як в державних структурах, так і в приватних організаціях.

Гарантія якості

Наша компанія оперативно реагує на потреби клієнтів і витримує високі стандарти якості їх обслуговування та виконуваних робіт.

Професіоналізм

Наші фахівці проведуть оцінку і виконають роботи на найвищому професійному рівні і в заявлені терміни.

Якщо ви зіткнулися з проблемами в земельних питаннях, наша компанія безумовно зможе вам допомогти. Складання документації, планів і інших елементів бюрократії може розтягнутися на місяці і навіть роки в разі, якщо робити все самостійно. У той же час, деякі процедури в процесі будівництва і оформлення землі ви не зможете зробити самі. Фахівці з нашої команди допоможуть вам впоратися з проблемами такого роду.

Землевпорядні роботи

Процес приватизації землі може бути затяжним через необхідність наявності маси документів у майбутнього власника. Зміна правового статусу ділянки вимагає знань в юриспруденції. Іноді потрібно просто переоформити державний акт, але відомчі організації постійно вимагають від вас внести зміни в документи або просто переробити їх. Наші фахівці допоможуть розібратися в спірних питаннях і істотно прискорити процес їх вирішення. Поділ чи об’єднання земельної ділянки, складання супровідної документації до нього або проект обгрунтування сівозмін будуть проведені досвідченими юристами, які працюють на ринку послуг велика кількість часу.

Геодезія

Геодезичні роботи вимагають не тільки наявність досвіду і дозволу на їх проведення, а й сучасного обладнання. Точні результати всіх вимірів дозволять спростити процес будівництва і не переживати з приводу виникнення розбіжностей. Геодезія актуальна як для великих будівельних проектів, так і для невеликих будівель у дворі або на території дачної ділянки. Наші фахівці зможуть провести аерофотозйомку, скласти ситуаційний план території, встановити межі ділянки і багато іншого.

Оціночні роботи

Експертна оцінка землі проводиться на всіх етапах її використання. У деяких випадках цей процес навіть є обов’язковим згідно із законодавством України. Наші фахівці допоможуть вам вирішити питання з експертної та нормативної оцінками землі, а також оцінити не тільки нерухомість, а й усі види майна. Компанія має в своєму розпорядженні необхідними дозволами на проведення робіт такого типу.

Юридичні послуги

В сучасному світі знайти хорошого юриста буває складно через велику кількість пропозицій на ринку послуг. Наша компанія встигла зарекомендувати себе в Харкові і Харківській області, маючи масу відгуків від задоволених клієнтів. Ми допоможемо вам скласти договір оренди або продажу землі, підготувати і провести операції з нерухомістю, узаконити «самобуд», зареєструвати нерухомість і оформити право власності.

Наявність всіх супровідних документів робить вас повноправним власником землі або іншого майна. Наша компанія дозволить вам більше не переживати про бюрократію, а будівництво проводити швидко і результативно.

Відгуки
Отримати безкоштовну консультацію

Наші клієнти