X Натисніть на номер, щоб зателефонувати
Наші послуги
получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Сертифіковані та ліцензовані фахівці геодезії (м Харків і обл.) надають послуги геодезиста і проводять установлення меж ділянки. Геодезія часто необхідно для вирішення земельних спорів, коли, наприклад, власник сусідньої ділянки не визнає існуючих меж поділу і порушує їх всілякими шляхами: зведенням житлових і господарських будівель, використанням їх для складування побутових відходів та ін. Геодезіст також може знадобитися і при розділі і приватизації нерухомості, яка знаходиться на даній ділянці, а також  геодезія в Харкові потрібна для присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру та при передачі землі у приватну власність.

Як показує практика, переважна більшість власників землі не проводять юридичну реєстрацію кордонів своїх наділів, яка передбачає перш за все таку процедура як геодезія ділянки, а потім, в разі виникнення конфлікту через землю, довго не можуть довести один одному, на чиєму боці правда.

Найменування послугиЦіна, від (грн.)Термін виконання
Винесення меж земельної ділянки в натуру800від 30 хвилин
Топографічна геодезична зйомка / виконавча геодезична зйомка / кадастрова зйомка1300від 2 днів
Узгодження і реєстрація топографо-геодезичних планів800від 1 дня

Заказать расчёт стоимости

Как происходит оформление геодезии

 • 1

  Ви дзвоните
  або пишите нам

 • 2

  Обговорюєте
  деталі роботи

 • 3

  Приїзджаєте
  до нас в офіс

 • 4

  Ми вивчаємо
  Ваші документи

 • 5

  Сплачиваєте частину суми

 • 6

  Виконуємо
  роботи

 • 7

  Сплачуєте повну суму

 • 8

  Насолоджуєтесь
  результатом

Навіщо потрібні послуги геодезиста?

Встановлення меж ділянки передбачає проведення замірів фактичної площі ділянки (або ділянок конфліктуючих сторін), геодезичні роботи, топографо-картографічний роботи (м Харків і обл.). Геодезичні роботи та картографо-топографічні роботи при здійсненні такої процедури геодезії мають на меті визначити місцезнаходження будівель щодо кордонів володінь. Послуги геодезиста передбачають проведення декількох видів зйомки. Це такі види:

 1.  Топографічна зйомка. Така зйомка фіксує об’єкти, які знаходяться власне на поверхні земельної ділянки, а також в повітряному і підземному просторі. Топографічна зйомка буває різних масштабів: від максимального 1: 100 до мінімального 1: 10000. Як правило, для оформлення кожного окремого документу необхідний певний масштаб. Тому перед тим як виконувати топозйомку, потрібно дізнатися, які нормативні вимоги пред’являються до масштабу знімків.
  Найбільш поширений масштаб топографічної зйомки – 1: 500. Знімки цього масштабу використовуються при проектуванні, складанні генеральних планів, планів реконструкції.
 2. Виконавча зйомка. Загалом, це та ж топографічна зйомка земельної ділянки; тільки проводиться вона на територіях, на яких сталися якісь глобальні зміни: споруда різних споруд і підключення їх до комунікацій, переміщення великих земляних мас тощо.
 3. Кадастрова зйомка. Залежно від місця розташування земельної ділянки кадастрова зйомка здійснюється в певній системі координат. Як правило, кадастрова зйомка ведеться при підготовці документації із землеустрою (проекту відведення або технічної документації).
Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Особливості геодезії

Наше підприємство пропонує до послуг своїх клієнтів комплекс робіт-послуги геодезиста, геодезія ділянки, організація і документальне оформленням зйомки, з такими процедурами як встановлення меж ділянки і перебудову земельних ділянок. Даний комплекс послуг геодезиста включає:

 • топографічну зйомку для складання проекту забудови;
 • підведення електрики до земельної ділянки;
 • встановлення меж ділянки на місцевості (проводиться відповідно до топографо-геодезичними і картографічними даними на основі технічної документації із землеустрою, яка визначає місце розташування поворотних точок меж земельної ділянки на місцевості (в натурі);
 • відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
 • виготовлення кадастрового плану;
 • складання генеральних планів;
 • зйомку під ландшафтний дизайн;
 • координування на місцевості (в натурі) меж кадастрових кварталів і зон.

Які послуги геодезиста

Звернувшись за допомогою геодезиста в Харкові, ми використовуємо індивідуальний підхід, вартість послуг встановлюємо, орієнтуючись на потреби і можливості конкретного замовника. Всі геодезичні роботи ведуть досвідчені фахівці, зацікавлені в тому, щоб виконати свої обов’язки швидко і якісно. Ми маємо в своєму розпорядженні в м Харків і Харківської області багатим арсеналом сучасних геодезичних приладів, супутникових систем, а також новітнім програмним обеспеченіем. Детальну інформацію з послуг геодезиста можна отримати, звернувшись за телефонами, вказаними в контактах.

Винесення меж земельної ділянки в Харкові проводиться в тому випадку, якщо межові знаки були загублені при будь-яких обставинах. Кожен із знаків має свій номер, що складається з десяти символів. У народі такий процес називається «забиванням кілочків». Найчастіше він застосовується для визначення точних меж земельної ділянки в суперечках між сусідами або при оновленні документації на ту чи іншу територію.

Роботи по винесенню меж земельної ділянки є цілий комплекс послуг, які спрямовані на встановлення чітких меж того чи іншого об’єкта.

Особливості виносу меж земельної ділянки

Розглянемо найактуальніші причини проведення геодезичних робіт такого типу:

 • Утворення нової земельної ділянки або поділ старої на декілька частин.
 • Встановлення огорожі по точній межі земельної ділянки.
 • Відсутність інформації про межі при наявності тільки державного акту.

Ціни на винос меж земельної ділянки

ПослугацінаТермін виконнаня
Винесення меж земельної ділянкивід 800 грн.від 30 хвилин

Замовити розрахунок вартості послуг

Винесення меж повинно проходити за всіма вимогами, прописаними в законодавстві. Також виконується попередня домовленість з замовником. Вимоги також можуть визначатися по адміністративного устрою того чи іншого району, в якому розташовується територія. Виконавець повинен отримати від замовника технічне завдання, яке представляє собою проект територіального землеустрою. Така документація підійде і в вигляді виписок потрібних даних. По завершенню робіт всі зміни, внесені в розмежування ділянки, повинні бути відображені в документі. Іноді для виносу меж також застосовується топографічна зйомка, якщо мова йде про великі об’єкти.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Процес виносу меж земельної ділянки в Харкові

Як правило, поділяється на три окремих етапи:

 • Підготовка. Спершу компанія узгоджує з замовником терміни і визначає бюджет всього проекту, так як в процесі його реалізації можуть знадобитися додаткові витрати.
 • Польовий. На місце виїжджають фахівці, які відзначають так звані відправні точки для подальшого винесення меж.
 • Камеральний. В процесі робіт фахівці складають креслення креслення території і оформляють документацію по здачі та прийому всіх межових знаків.

Потреба в виносі меж земельної ділянки може бути обумовлена ​​різними факторами. Зокрема, клієнтам може знадобитися винесення межі на натуру або її відновлення. Реорганізація земельної ділянки також вимагає нового межування. Також відповідні процедури проводять перед здійсненням угодами купівлі-продажу або здачі в оренду земельної ділянки.

При виборі компанії, яка буде займатися винесенням меж земельної ділянки, важливо звертати увагу на досвід її співробітників. Крім того, фахівці повинні надати всі необхідні документи і акти по завершенню робіт. Також про досвід і кваліфікацію каже виконання проекту в раніше обумовлені з замовником терміни.

Топографо-геодезична зйомка застосовується в процесі проектування. Для отримання дозволу на будівництво об’єктів необхідно мати всі дані про них, через що забудовникам часто доводиться самостійно робити звіти про тій чи іншій території. Завдяки детальності геодезичної зйомки на отриманих матеріалах будуть відображатися тонкощі рельєфу, будови, підземні комунікації та інші дані.

Всі роботи по зйомці і складанню плану проводяться за чітким масштабом, який визначається в залежності від розмірів території. Існує кілька видів зйомки:

 1. Наземна зйомка. Для неї застосовуються різні геодезичні прилади та набори інструментів. Як правило, вона застосовується для отримання точних вимірів того чи іншого об’єкта.
 2. Аерозйомка. В даному випадку застосовуються дрони, на які встановлюється знімальна апаратура.
 3. Космічна зйомка. Подібний вид застосовується тільки при роботі великими об’єктами міського та навіть державного значення.

В даний час топографічна зйомка є обов’язковим пунктом в плані будівництва будь-якої будівлі. До здачі в експлуатацію весь процес повинен фіксуватися, доповнюючи відомості в документації. Прокладку комунікацій також значно простіше проводити, володіючи певною інформацією щодо ландшафту і його особливостей. Також отримані матеріали можна застосувати при виникненні спірних моментів для обґрунтування устроительної документації. Знімки та плани підійдуть і для створення різних кадастрів.

Будівництво будь-якого об’єкта на приватній ділянці повинно проходити під чітким геодезичним контролем. Однією з його складових є виконавча зйомка, яку рекомендується проводити на всіх етапах робіт.

Призначенням зйомки такого типу є відповідність існуючого етапу будівництва того, що було закладено в проект. У разі якщо забудовник не встигає виконати план, він коригується, не створюючи проблем і недостач в фінансуванні будівництва. Подібна процедура буде корисна навіть у разі, якщо мова йде про некомерційний об’єкті малих розмірів.

Виконавчу зйомку можна проводити по завершенню монтажу чи складання кожної складної конструкції. Отримані в процесі матеріали застосовуються для розробки документації. Геодезична зйомка може поділятися на кілька видів, кожен з яких застосовується в тому чи іншому випадку:

 • Поверхова.
 • Фасадна.
 • Виконавча.
 • Вертикальна.
 • Горизонтальна.
Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

За допомогою зйомки такого типу можна також визначитися з розташуванням комунікацій на великій території. Всі відомості з кожного з етапів рекомендується документувати і підбивати, що в майбутньому можна використовувати в плануванні нових проектів або оформленні документів. В ході роботи також часто створюються креслення об’єктів. Геометричні параметри фіксуються з максимальною точністю в масштабі. Спосіб позначення в кресленнях вибирається за бажанням виконавчої організації. У план також можна помістити перелік технічних рішень, матеріали та інші відомості.

 

Оформлення документів в правильному порядку є запорукою гарного початку історії вашої земельної ділянки. Територія може довгий час використовуватися і без усіх необхідних виписок, але при продажу, оформленні спадщини та інших операціях можуть виникнути серйозні проблеми.

Процес включає в себе не тільки юридичне обгрунтування права на власність, а й проведення деяких геодезичних робіт. Зокрема, доведеться ретельно перевірити територію на предмет наявності комунікаційних вузлів і проводки. Викопіювання земельної участі за своєю суттю є складанням плану, але з урахуванням всіх особливостей ділянки.

Основним значенням викопіювання є задоволення потреб будівництва та прокладки важливих комунікацій. Така документація має юридичну важливість і в процесі оформлення. Якщо ви плануєте вступити в права володіння об’єктом, який раніше був у комунальній власності, вам також доведеться зробити його викопіювання, так як комунікації можуть заходити на сусідні території, а їх збереження впливатиме на загальний функціонал.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану повинно мати ряд певних відомостей, які разом складають повний опис території. Розглянемо всі потрібні відомості більш детально:

 • Місцезнаходження території і кордону з сусідніми ділянками.
 • Параметри ділянки.
 • Схема ліній комунікацій – газопроводу, каналізації, опалення, електричної мережі і водопровідних ліній.
 • Дані про водні ділянках при їх наявності.

Викопіювання краще зробити відразу після придбання ділянки, так як в майбутньому простіше буде просто вносити зміни в план і перелік даних, ніж складати все з самого початку.

Ситуаційний план являє собою документ графічного типу, на якому земельна ділянка зображена щодо всіх об’єктів навколо. На нього вносяться всі територіальні одиниці, які розташовуються поблизу. Дані про дороги, будівлі, комунікаційні системи, мостах, промзонах і все інше вводяться в якості цифрових значень і описів.

Плани такого типу використовуються в рамках складання проектів з благоустрою тій чи іншій території в населеному пункті. Основними в плані є відомості про проходження дорожніх магістралей і всіляких комунікацій. Дані про теплотрасах, газопроводах і інших лініях дозволяють визначитися з місцем для нової споруди, житлового комплексу, будівлі, магазину або промислового об’єкту.

Складання ситуаційного плану має наступний регламент:

 • Топографічна зйомка для актуалізації даних.
 • Розробка окремого топографічного плану зі складанням переліку відомостей про місцевість.
Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Формування ситуаційного плану має на увазі в першу чергу визначення масштабу робіт, що проводяться. Для великих ділянок застосовується масштабування 1: 500, а для дрібніших – 1: 2000. Також фахівці створюють цифровий варіант плану з активними посиланнями на сторонні документи.

Замовнику надається можливість провести створення ситуаційного плану «під ключ» або вибрати окрему послугу у вигляді топографічної зйомки або аналізу прилеглої до будови території.

 

 Документація щодо території, що знаходиться у власності або яка готується до приватизації, завжди має особливості і певні труднощі. Іноді вже готові папери оскаржують у суді через їх невідповідності дійсності. У даній статті ми розберемося в тонкощах складання генерального та детального планів, а також в проблемах, які можуть виникнути в процесі.

У Харкові майже постійно в розробці знаходиться більше 100 детальних планів території. Тільки в минулому році з приводу 10 документів відповідного типу були проведені слухання, але затвердити вдалося тільки три з них. Також прокуратура оскаржила дещо раніше підписані документи через їх неправильного утримання. Детальний план за своїм визначенням має відповідати генеральному плану міста або його окремого району. Проблеми з документацією такого типу можуть виникнути в процесі отримання дозволу на будівництво. Забудовник, який бажає зайняти певне місце і почати зведення будівлі, повинен детально ознайомитися з усіма прилеглими спорудами і за допомогою юристів підтвердити свою можливість починати роботи.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Хто розробляє детальні плани територій?

Як правило, розробкою документації такого типу займаються місцеві влади. Про це йдеться в постанові Міністерства регіонального розвитку та будівництва. За детальні плани в окремих населених пунктах також відповідають органи місцевого самоврядування. Експерти в даній галузі відзначають, що через певні нестиковки все може бути не зовсім однозначно. План повинно розробити місто, а не бажаючий розпочинати будівництво забудовник. У той же час, муніципалітету необхідно самостійно профінансувати його, що дасть можливість виключити проблеми в подальшому. На ділі ж керівництво міста або району не завжди хоче витрачати кошти на подібні процеси, через що у забудовників можуть з’являтися проблеми. Перед початком робіт також відбувається процедура сертифікації проекту архітекторами і іншими органами.

Незважаючи на наявність всіх документів, ДПТ не може бути гарантією відсутності проблем у забудовника в подальшому. Експерти відзначають, що цільове використання ділянки має властивість несподівано змінюватися, через що починаються розгляду та інші неприємності.

Всього кілька років тому зйомка нерухомості або іншого типу майна з повітря здавалася чимось дорогим і навіть неможливим. Зараз кожна друга компанія має в своєму розпорядженні зручним і багатофункціональним дроном, який дозволяє отримати фотографії тієї чи іншої ділянки.

Аерофотозйомка корисна в разі, якщо будова розташовується поруч з великими деревами або в центрі мегаполісу. Тоді знайти оптимальний ракурс для фотографій з землі практично неможливо. На Дроні можна з легкістю опинитися вище будови і сфотографувати ії з самого вдалого місця. З такими пристроями ви отримуєте можливість зробити знімки будинку або іншого об’єкта на кожному окремому етапі будівництва.

Послуги такого типу застосовуються при створенні рекламних буклетів, банерів, презентацій та іншого матеріалу. На ринку нерухомості застосування дронів вважається незамінним. Навіть при продажу квартири часто використовують безпілотник, на якому знімають вид на приміщення зовні.

Получить консультацию
Закажите бесплатную консультацию, и мы ответим на все Ваши вопросы!

Розглянемо основні переваги аерофотозйомки:

 1. Повне охоплення всієї площі ділянки.
 2. Можливість зробити фотографії з високою деталізацією.
 3. Відмінні чіткість і якість отриманого відзнятого матеріалу.

Аерофотозйомка також може застосовуватися при складанні земельних проектів. Наявність візуального матеріалу істотно спростить роботу спеціалістів, які займаються складанням документації. Крім того, наочні приклади дозволять швидше реалізувати проект або продати житлоплощу.

Відгуки
Отримати безкоштовну консультацію

Отримати безкоштовну консультацію