X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Вплив геологічних показників на будівництво

Геологічні дослідження вважаються одним з основних етапів у процесі підготовки проекту будівництва до його реалізації. Тільки за допомогою них можна бути впевненим в правильному місці для фундаменту і інших параметрах майбутньої будови, що готується до зведення. Довірити роботу такого типу можна тільки досвідченим фахівцям.

Найважливішими параметрами, які обліковуються за результатами геологічного дослідження території, є:

  • Вологість. Через велику кількість вологи в грунті будова з роками може почати зміщуватися, що слід враховувати при зведенні фундаменту.
  • Несуча здатність. Вона також важлива в процесі вибору місця під фундамент.
  • Просадного. Отримати такі дані більш складно, але їх використання дозволить убезпечити конструкцію на довгі роки.

Результати геологічних досліджень побічно позначаються і на уникнення перевитрати матеріалів, так як при неправильному будівництві не виключається необхідність переробки одного або декількох етапів. Для закладення оптимального запасу міцності необхідно знати просідання території. Крім того, досвідчені фахівці після проведення досліджень нададуть дані про них в максимально прийнятному і зрозумілою для будівельників і проектувальників вигляді.

Багато перед початком будівництва задаються питанням про вартість геологічного дослідження території. Її можна вирахувати тільки для одного конкретного об’єкта, так як в даному випадку враховуються його розміри, місце розташування, складність периметра і багато інших чинників. Серед них варто виділити:

  • Вивченість місцевості.
  • Складність проекту.
  • Особливості споруд, що знаходяться на території.
  • Комунікації, газові або теплові магістралі.

В цілому, процес не займає багато часу, але дозволяє істотно заощадити його в майбутньому. Маючи в своєму розпорядженні геологічними даними про місце, де буде проводитися будівництво, ви зможете грамотно розподілити кошти і прорахувати кожен етап, керуючись даними від професіоналів. Тільки їм можна довіряти створення планів такого роду, так як невеликі недоліки можуть зашкодити проекту і самого процесу будівництва. В цьому випадку доведеться переплатити за переробку, чого не хоче жоден господар.

Щоб даний процес не витратив багато часу і сил, Ви можете скористатися послугами  послугами геодезиста.

Отримати безкоштовну консультацію