X Натисніть на номер, щоб зателефонувати

Геодезичні та землевпорядні роботи, всі нюанси

Будь-яка будова має складний процес зведення, що складається з декількох стадій. На перших етапах важливу роль відіграють роботи з проектування. Простий перегляд проектів і вибір з них оптимального варіанту може виявитися недостатнім. Рельєф ділянки забудови, грунтові води і інші нюанси можуть проявитися в найнесподіваніший момент, через що будівництво потрібно буде починати спочатку. Землевпорядні та геодезичні роботи можуть вирішити проблеми ще до їх виникнення. Від того, наскільки ретельно фахівці опрацюють план та інші розрахунки, залежить успіх всього будівництва.

Важливою частиною геодезичних робіт є топографічний план, що представляє собою складні креслення, на якому у відповідному масштабі представлена ​​поверхню ще не забудованій ділянці. Як правило, його створюють в співвідношенні 1: 500, але в залежності від розміру території воно може змінюватися. Рельєф ділянки, особливо якщо мова йде про місце, де раніше був фундамент, повинен бути підготовлений до забудови, але для цього важливо скласти чіткий топографічний план. В іншому випадку можна зіткнутися з проблемами, пов’язаними не тільки з документами, але і самим процесом роботи.

Землевпорядні роботи представляють собою фактичне продовження і доповнення геодезичних, але в даному випадку особливу увагу приділяється грамотному використанню землі і розташуванню майбутніх і поточних об’єктів. У процесі створення плану також можуть змінюватися межі землеволодіння, але вони відбуваються під керівництвом відповідних організацій. На кожну дію в даному випадку потрібно мати дозвіл, отримання якого передує проведення перевірки на місці і в документації.

Провести землевпорядні роботи самостійно буде проблематично, так як процес має масу «підводних каменів». Спеціаліст повинен знати не тільки тонкощі профільної роботи, але і земельне законодавство. Всі бюрократичні процеси, як правило, також беруть на себе профільні організації. Наявність точної інформації про об’єкт в майбутньому значно швидше обробити документацію проекту і швидко передати замовнику кінцевий результат. Сам підсумок будівництва також порадує власників землі, так як на момент його завершення у них на руках будуть усі відповідні документи. Довіряти геодезичні та землевпорядні роботи краще досвідченим професіоналам.

 

Детальніше про наші послуги на сайті:

-кадастровий номер 

-приватизація землі

-геодезичні роботи

Отримати безкоштовну консультацію